کسب درآمد با سیستم بازاریابی پرداز IT

صفحه اصلی /کسب درآمد
30% از فروش را از آن خود کنید!


کسب در آمد از همکاری در فروش هاستآیا وب سایتی دارید که با توجه به بازدید قابل قبول، درآمد و سود مناسبی را برای شما به همراه ندارد ؟ 

آیا علاقه دارید درآمد اینترنتی خود را افزایش دهید ؟ 

کافی است در طرح بازاریابی پرداز IT ثبت نام نموده و بدون صرف وقت و هزینه، به کسب در آمد بپردازید.


در این طرح، فقط کافی است در سیستم بازاریابی پرداز IT ثبت نام کنید. سپس یک لینک اختصاصی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که با قرار دادن آن در محل مناسبی از وب سایت خود، به ازای هر کاربری که از وب سایت شما به سایت پرداز IT منتقل شود و حداکثر تا 90 روز پس از ارجاع به سایت پرداز IT، یکی از سرویس های میزبانی و یا نمایندگی پرداز IT را خریداری نماید، 30% از مبلغ خرید او به شما تعلق خواهد گرفت. لطفا توجه کنید که این بالاترین درصد سود در بین سیستم های همکاری در فروش می باشد.


برای مثال اگر کاربری که از طریق سایت شما به پرداز IT منتقل شده است، خریدی به مبلغ 100,000 تومان انجام دهد، 30,000 تومان از این مبلغ عائد شما خواهد شد. 


در جدول زیر فرض شده است که کاربر ارجاعی از سایت شما، ارزانترین پلان میزبانی پرداز IT را که مبلغی معادل 24000 تومان دارد را خریداری نماید. به جدول توجه فرمایید: پورسانت به ازای هر خریدمبلغ خرید
7200 تومان24000 تومان
فروش روزانهفروش روزانهفروش روزانهفروش روزانهفروش روزانه
5 عدد4 عدد3 عدد2 عدد1 عدد
درآمد ماهانهدرآمد ماهانهدرآمد ماهانهدرآمد ماهانهدرآمد ماهانه
1,080,000 تومان864,000 تومان648,000 تومان432,000 تومان216,000 تومان


همانطور که در جدول بالا نشان داده شده است، اگر شما روزانه یک کاربر به پرداز IT منتقل کرده و آن کاربر به مبلغ 24000 تومان (حداقل میزان خرید درPARDAZ IT) خرید کند، شما 7200 تومان کسب خواهید کرد. با ضرب این عدد در تعداد روزهای ماه، ماهانه میتوانید حداقل 216,000 تومان درآمد داشته باشید. 
حال فرض کنید کاربران ارجاعی شما به پرداز IT، روزانه مجموعا 100,000 تومان خرید نمایند. در این صورت شما روزانه 30,000 تومان درآمد خواهید داشت. یعنی 900,000 تومان در ماه. 

تنوع سرویس و همچنین تعرفه های سرویس ها در پرداز IT متنوع بوده و پاسخگوی هر نیازی می باشد.

نحوه ثبت نام

چنانچه قبلا در پورتال کاربران پرداز IT ثبت نام نموده اید و دارای حساب کاربری فعال هستید نیازی به ثبت نام مجدد در این سیستم ندارید. در غیر این صورت، بر روی لینک ثبت نام کلیک کنید. 

ثبت نام             ورود به سیستم


فعال کردن حساب بازاریابی

پس از ورود به حساب کاربری، از گزینه های موجود در منوی بالایی صفحه، بر روی گزینه بازاریابی کلیک نمایید.
در صفحه جدید با فشردن دکمه فعالسازی حساب بازاریابی، حساب بازاریابی شما نزد پرداز IT فعال خواهد شد. 

راهنمای کار با بخش بازاریابی

نحوه کار با بخش بازاریابی بسیار ساده است.
در صفحه بازاریابی شما، یک لینک اختصاصی، مخصوص شما ساخته شده است که با اتصال آن به یکی از بنرهای پرداز IT که در حساب بازاریابی خود میبینید و قرار دادن آن در محل مناسبی از وب سایتتان، میتوانید کاربران خود را به پرداز آی تی ارجاع دهید. این لینک بدین صورت عمل میکند که، هر بازدید کننده ای که از طریق این لینک به وب سایت پرداز IT وارد شود، سیستم پرداز IT به طور اتوماتیک تشخیص می دهد که این بازدید کننده از سوی شما ارجاع داده شده است و درصورتی که این کاربر پس از ورود خود، یکی از سرویس های میزبانی پرداز IT را خریداری نماید، مبلغ پورسانت به صورت اتوماتیک در حساب بازاریابی شما ثبت خواهد شد. 

قوانین و شرایط استفاده از سیستم بازاریابی

1 - شما مجاز به استفاده از سیستم بازاریابی پرداز IT جهت خریدهای شخصی خود نیستید. درصورت مشاهده چنین مواردی، حساب بازاریابی کاربر متخلف سریعا بسته خواهد شد و حق بازاریابی های قبلی نیز به او تعلق نخواهد گرفت. 
2 - تسویه حساب پس از رسیدن موجودی به 30،000 تومان انجام خواهد شد. لطفا توجه فرمایید که تسویه حساب پس از خرید تا پایان دوره گارانتی استرداد وجه امکانپذیر نخواهد بود. بنابراین در هنگام تسویه حساب فقط خریدهایی که دوره گارانتی استرداد وجه آنها گذشته است تسویه خواهند شد. 
3 - مشاهده هرگونه تلاش جهت تقلب و یا سوء استفاده از سیستم بازاریابی، موجب لغو حساب بازاریابی و ضبط کلیه درآمدهای پیشین کاربر خواهد شد. 
4 - سیستم بازاریابی پرداز IT برپایه پرداخت به ازای فروش (Pay Per Sell) میباشد. لذا فقط به سفارشاتی که منجر به خرید شوند حق بازاریابی تعلق میگیرد. 
5 - تنها ارجاعاتی که از طریق لینک بازاریابی صورت گیرد قابل قبول می باشند. به ارجاعاتی که از طرق دیگر صورت پذیرد حق بازاریابی تعلق نخواهد گرفت. 
6 - سرویس ها و پیشنهادات ویژه، مشمول حق بازاریابی نمی شوند.
جهت بازاریابی میتوانید از بنر های فوق در سایز های متنوع استفاده نمایید  و یا اگر طراح بنر هستید بنر به سلیقه خود طراحی کرده و برای ما ارسال نمایید تا به اسم خودتان در همین قسمت قرار گیرد.بنر ارسالی از جناب آقای روح الله گل مدیر وبسایت مکانیک خودرو:


بنر پرداز IT

*مانیتورینگ 24 ساعته تمامی سرور ها