ثبت دامین ارزان

صفحه اصلی /ثبت دامنه
پایین ترین قیمت ثبت دامنه بین الملل و ملی را تنها از پرداز IT بخواهید...


پرداز IT  ارائه دهنده خدمات Domain Registration بصورت حرفه ای  و ثبت دامنه های بین الملل مانند  ru. , .in , .pro , .info , .net , .org , .com  و ... با ارزان تعرین تعرفه و بصورت آنی با مالکیت 100% شما به همراه کنترل پنل با امکانات کامل.

در حال حاضر پایین ترین نرخ ثبت Domain با بیشترین تنوع پسوند  در ایران توسط شرکت پرداز IT صورت می پذیرد.

با وجود تعرفه های بسیار پایین ثبت دامین باز هم بر روی دامنه های شرکت تخفیف هایی لحاظ شده است برای کاربرانی که همراه با ثبت دامنه اقدام به خرید هاست نیز می نمایند.

به عنوان مثال ثبت دامنه .com به صورت سالانه فقط 27 هزار تومان می باشد اما اگر شما همزمان با خرید دامنه یکی از سرویس های میزبانی وب پرداز IT را نیز سفارش دهید هزینه ثبت دامنه .COM فقط و فقط 21 هزار تومان سالانه محاسبه خواهد شد که این تعرفه پایین ترین قیمت ثبت دامین در ایران و خارج از ایران می باشد !

تخفیف های ارائه شده بر روی پلن های میزبانی بصورت دائمی و بدون محدودیت زمانی می باشند.

تمامی قیمت های پرداز IT کاملا به روز بوده و تا آخر سال 1395 معتبر خواهند بود.


ثبت دامنه با ارزانترین تعرفه


ثبت دامنه ارزان از معتبر ترین شرکت بصورت آنی


شرکت ویرا پرداز رایان پویا با نام تجاری پرداز IT نمایندگی رسمی شرکت Resello در ایران می باشد که با بالاترین سطح SLAB در این شرکت اقدام به ثبت دامنه های بین الملل با پایین ترین تعرفه ممکن نموده است.

تمامی قیمت های این شرکت به روز بوده و ثبت دامین بصورت آنی خواهد بود. از مزایای این شرکت ارائه پنل اختصاصی برای هر دامین  و با امکانات کامل می باشد.

پرداز IT دارای نماد اعتماد دو ستاره از وزارت صنعت و معدن ، عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور ، ثبت شده در پایگاه رسمی وزارت ارشاد و شرکت  ثبت شده به شماره 1719 می باشد.


شرکت Resello


ثبت دامنه ارزان با مالکیت 100% شما


تمامی دامین های ثبت شده در پرداز IT بصورت 100% با مالکیت شما خواهد بود و همان طور که پیش تر عرض شد هر دامنه با کنترل پنل اختصاصی  ازResello و امکانات کامل ارائه خواهد شد و شما پس از ثبت اختیار کامل بر دامنه ثبت شده خود خواهید داشت و حتی کاربران محترم میتوانند پس از ثبت دامنه خود را به شرکت دیگری منتقل نمایند.


ثبت انواع دامین با قیمت ارزان


همین حالا شروع کنید ...


اگر در فکر راه اندازی یک وب سایت هستید هم اکنون دامنه مورد نظر خود را ثبت نمایید این اولین قدم در تجارت الکترونیک و آنلاین شما خواهد بود.

ثبت دامنه بین الملل بدون نیاز به هیچگونه مدارک و دانش فنی بصورت خودکار و آنی پس از خرید صورت می پذیرد و شما با اکانت ایمیلی که هنگام خرید در سایت  شرکت ما وارد می نمایید مالک دامنه خود خواهید بود.


جهت مشاهده تعرفه های ثبت دامنه پرداز IT اینجا کلیک نمایید.

*مانیتورینگ 24 ساعته تمامی سرور ها