حفظ حریم خصوصی

صفحه اصلی /حفظ حریم خصوصیشرکت ویرا پرداز رایان پویا در این متن با نام تجاری پرداز IT خوانده می شود.


 پرداز IT با احترام کامل به حریم خصوصی مشتریان و بازدیدکنندگان متعهد به حفظ اطلاعات خصوصی آنها می باشد. این سیاست حفظ حریم خصوصی تمامی سایتهای متعلق به پرداز IT را در بر میگیرد.

 ما اطلاعات خصوصی بازدیدکنندگان این سایت را به هیچ عنوان ذخیره نمی کنیم و فقط اطلاعات مورد نیاز مشتریان که در قسمت شرایط سرویسها به آن اشاره شد را حفظ می کنیم


پرداز IT به هیچ عنوان اطلاعات شخصی افراد را به اشتراک یا در اختیار دیگر شرکتها و یا طرف سوم قرار نمی دهد. این متن (سیاست حفظ حریم خصوصی) یک شرح کلی از شرایط و قواعد جمع آوری و استفاده اطلاعات از مشتریان و بازدیدکنندگان بر روی وب سایت ما می باشد. 

ما می خواهیم که شما اطمینان داشته باشید و کاملا تمام جوانب استفاده یا عدم استفاده از اطلاعات مربوط به شما در سایت پرداز IT را دریابید.

 برای بازدیدکنندگان ما، وب سایت به گونه ای طراحی شده است که هیچگونه اطلاعاتی مربوط به آنها ذخیره نمیگردد شما می توانید به هر مرتبه که در نظر دارید از وبسایت پرداز IT دیدن کنید بدون اینکه اطلاعات شناسایی یا شخصی خود را به ما منتقل کنید.


 برای بالا بردن کیفیت سرویسها و اثر گذاری بیشتر فقط اطلاعات مشتریان در سیستم ثبت شده تا سیستم بتواند برای شناسایی مشتریان و تمیز دادن آنها از یکدیگر از آن استفاده کند.

 ما به شما اطمینان میدهیم که این اطلاعات فقط در جهت پشتیبانی و اطلاع رسانی سرویسهای ارائه شده استفاده میگردد.

 پرداز IT تمامی اطلاعات مربوط به مشتریان را در لایهٔ سوکت های امن (Secure Sockets Layer) یا اس اس ال (SSL) در امنیت کامل دریافت می کند و توسط این پروتکل تمام اطلاعات کاربر تا قدرت 256 بیت رمزگذاری می شود.


اطلاعات بانکی و کارتهای اعتباری و بانکی شما برای بالا بردن امنیت در پرداز IT ذخیره نمیگردد و تمام تعاملات بانکی شما بر روی سایتهای امن خود بانکها یا در دروازه های وابسته به این بانکها به صورت آنلاین انجام میگردد.


 پرداز IT از فروختن سرویسهای خود به اطفال معذور می باشد.


پرداز IT دارای نماد اعتماد دو ستاره از وزارت صنعت و معدن می باشد همچنین در ستاد پایگاه های اینترنتی وزارت ارشاد به ثبت رسیده و دارای گواهی امنیت SSL از شرکت COMODO آمریکا می باشد.


 در صورت هرگونه تغیرات در سیاست حفظ حریم خصوصی مشتریان در جریان قرار خواهند گرفت. اگر سوال یا مطلب مهمی در نظر دارید مستقیما با ایمیل billing@pardazit.net تماس حاصل فرمایید تا بدون اتلاف وقت جوابگوی شما باشیم.
*مانیتورینگ 24 ساعته تمامی سرور ها