میزبانی وب

صفحه اصلی /میزبانی وبمیزبانی وب لینوکس ایران و خارج

میزبانی وب ایران و خارج اایران


میزبانی وب و یا هاست مفهومی است که وقتی می خواهید وب سایتتان بر روی اینترنت برای همه قابل دیدن باشد به آن نیاز دارید. به زبان ساده ، وب سایت شما باید روی یک سرور میزبان قرار گیرد. این سرور میزبان میتواند خارج و یا داخل ایران باشد.


حال این سوال پیش می آید که کدام ؟ هاست ایران و یا هاست خارج ؟


چند سالی است بسیاری از سازمانهای دولتی و نهاد های حکومتی نسبت به انتقال میزبانی وب خود به داخل کشور تمایل نشان می دهند و از این رو شرکت های ارائه دهنده خدمات هاستینگ اقدام به راه اندازی سرور های هاستینگ در داخل کشور نموده اند . تعرفه پلان های هاست بر روی سرور خارج از کشور بسیار پایینتر از تعرفه سرور ایران می باشد و دلیل این امر هزینه بالای دیتا و سخت افزار می باشد اما در پرداز IT به علت همکاری های گسترده با دیتاسنترهای ایرانی تعرفه های پلن های هاست لینوکس ایران و هاست دانلود ایران بسیار بسیار مناسب پایین تر از شرکت های همکار می باشد. یکی از محاسن هاست ایران ، سرعت بالاتر و محسوس میزبانی وب ایران در کشور است و علت سرعت بالای سایت ها و پورتال ها این است که کاربران سایتها و پورتال ها از سرویس اینترنت داخل کشور استفاده می کنند ، و این امر تا حد زیادی سرعت را بطور مجازی افزایش می دهد . به همین جهت اگر با افزایش کاربران داخلی بر روی سایت خود مواجه شده اید ، انتقال هاست و بستر سایت شما به هاست ایرانی یک راه حل مناسبت خواهد بود. نمودار تقاضای هاستینگ ایرانی در سالهای اخیر توسط کاربران ایرانی یک نمودار صعودی بوده و از دلایل آن می توان قوانین جاری کشور ، بستر اینترنت کشور ، و برخی دلایل اجتماعی یا سیاسی و گاها اقتصادی و یا سلیقه ای نام برد . 


ویژگیهای هاست ایران و هاست خارجی موجب شده تا هر یک مزایایی را نسبت به دیگری کسب کند و مسلما وجود خدمات متفاوت متناسب با سلیقه و نیاز کاربران هاستینگ یک حسن برای کاربران محسوب می شود .  ویژگی هاست ایرانی و سرور هاست ایرانی

   هاست ایران

عدم دسترسی کشور های بیگانه به سرور ایرانی و اعمال تحریم

به دلیل میزبانی وب سایت ها در داخل کشور امکان قطع دسترسی به دلیل تحریم توسط شرکت های ارائه دهنده خدمات خارجی موثر نیست . البته نرم افزار ها و سیستم عامل ها یا کنترل پنل ها ... شامل این موارد نمی شود مگر آنکه تولید داخل کشور باشد . با این حال وجود سرور اختصاصی در ایران به دلیل دسترسی دایمی به اطلاعات و بکاپ یک حسن بزرگ محسوب می شود. البته دسترسی دائمی به سرور به این معنا نیست که شما میتوانید صرفا با پرداخت اجاره سرور اختصاصی ایرانی یا خرید هاست ایرانی یکساله بتوانید به دیتاسنتر بطور متناوب مراجعه نموده و امکان مراجعه به دیتاسنتر ی که سرور ایران یا هاست ایران را به شما سرویس میدهد محدود و تنها با ارسال درخواست امکانپذیر است .


دسترسی به سایت ها با سرعت بالا هنگام مشاهده از بستر اینترنت ایران:

وجود فاصله فیزیکی کمتر بین سرور ایران و کاربرانی که از داخل ایران سایت ها را لود می کنند ، سرعت دسترسی برای این دسته از کاربران داخلی که از بستر اینترنت داخل کشور قصد لود سایتی که در داخل کشور میزبانی وب شده است ، را دارند بمراتب سرعت دسترسی بیشتر خواهد بود.


دسترسی دائمی به دلیل اختلال در شبکه اینترنت داخلی

در صورت بروز اختلال در اینترنت ایران معمولا موجب اختلال ، عدم دسترسی یا کندی دسترسی به سایت هایی که روی سرور های خارجی میزبانی می شوند از مشکلاتی خواهد بود که ممکن است کاربران هاستینگ خارج از کشور با آن روبرو شده باشند . لیکن دسترسی به هاست ایران به دلیل استفاده از بستر داخلی اینترنت تا حد زیادی ، دسترسی دائمی را برای کاربران ایرانی فراهم می آورد.ویژگی هاست (میزبانی وب) خارجی

هاست لینوکس خارج


دسترسی با سرعت بالاتر برای مشاهده سایت برای کاربران خارج از کشور

پایداری خدمات به دلیل وجود اینترنتMirror در دیتاسنتر های خارج از کشور و همچنین موقعیت محلی سرور ها در آلمان و هلند ، این امکان را برای کاربران خارج از کشور فراهم می آورد که سایت ها یا پورتال ها را با سرعت بالاتر و پایداری بیشتری مشاهده نمایند.  


پهنای باند و ترافیک ماهیانه بالاتر در هاست خارجی (در سایر شرکت ها)

استفاده از تکنولوژی روز و همچنین وجود شرکت های صاحب فناوری در خارج از کشور موجب شده تا خدمات دیتاسنتر در خارج از کشور از تکنولوژی پیشرفته تری نسبت به داخل کشور استفاده کند و یکی از این محاسن حجم تبادلات سایت (ترافیک ماهیانه) بالاتر است . سرعت اینترنت ، دسترسی دایمی به اینترنت ، و نزدیکی به شرکت های تولید فناوری هم هزینه ترافیک ماهانه برای هاستینگ ها و سرور ها را کمتر می کند و هم هزینه پهنای باند را برای دیتاسنتر ها کاهش محسوسی نسبت به هاست داخل کشور میابد. اما در پرداز IT چه هاست ایران و چه هاست خارج هر دو با ترافیک نامحدود عرضه خواهند شد در نتیجه اگر شما پرداز IT را میزبان خود قرار می دهید از نظر ترافیک هاست ایران و خارج تفاوتی نخواهند داشت.


افزایش رتبه سایت در گوگل و سایر موتورهای جستجو :

افزایش رنگینگ ، رتبه سایت در گوگل ، یا سایر موتور های جستجو گر و همچنین سایت های دیگری که قرار است به سایت شما امتیاز بدهند یا کلمات کلیدی مورد نظر شما را  براحتی جستجو و به صفحات سایت شما امتیاز بدهند به دلیل وجود هاستینگ شما در خارج از کشور ، سرعت بالاتر ، پایداری بیشتر ، به این گونه سایت ها رتبه و امتیاز بیشتری میدهند . این مزیت مربوط به سایت هایی است که در خارج از کشور خدمات خود را دریافت می کنند. ذکر این نکته الزامیست ، برخی از سایت ها  مانند گوگل طی الگوریتم های جدید با استفاده از موتورهای خودکار سایت ها را با توجه به IP میزبان سایت تفکیک و در رنگینگ کشور مورد نظر قرار می دهند و در این صورت وجود سایت شما در سرور ایران یک مزیت خواهد بود . در نتیجه موتورهای جستجو مانند گوگل آنقدر نادان نیستند که به علت دوری سرور سایت از محل خود به آن امتیاز منفی دهند ، طبق گفته خود گوگل که "سایت را برای کاربران بنویسید نه برای روبات های ایندکس ما" در نتیجه زمانی که سرور شما به کاربران شما نزدیکتر باشد گوگل امتیاز بیشتری به سایت شما خواهد داد.


 در پرداز IT آپتایم تمامی سرویس ها تضمینی 99.99 % می باشد در نتیجه با خیال راحت سرویس مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

   میزبانی لینوکس - هاست دانلود - هاست ایران - هاست نامحدود    در ذیل توضیح مختصری از سرویس های میزبانی پرداز آی تی آورده شده است :


سرویس های هاست خارج پرداز IT

  هاست لینوکس سی پنل 

  هاست لینوکس معمولی : این سرویس از هاست های لینوکس خارج از ایران می باشد که در کشور آلمان میزبانی می شوند که شامل پلن های 50 ، 100 و 250 و 500 مگابایتی می شود و تحت کنترل پنل Cpanel ارائه شده و  این پلن جهت استفاده سایت های بسیار سبک با بازدید متوسط است و از مزایای آن ارزان بودن آن هست. 


  هاست لینوکس حرفه ای : این سرویس از هاست های لینوکس خارج از ایران می باشد که در کشور آلمان میزبانی می شوند که شامل پلن های 1 گیگ ، 2 گیگ و 3 گیگابایت می شود و تحت کنترل پنل Cpanel ارائه شده و این پلن جهت سایت های نیمه حرفه ای تا حرفه ای با بازدید خوب و نسبتا بالا است. از مزایای آن قیمت بسیار مناسب در قبال کیفیت بسیار خوب است.


  هاست پیشرفته SSD  : این سرویس از هاست های لینوکس خارج از ایران بوده و در کشور آلمان میزبانی می شوند که بر روی درایوهای پرسرعت SSD قرار دارد و شامل پلن های 5 گیگ ، 10 گیگ و 15 گیگابایت می شود این سرویس تحت کنترل پنل Cpanel ، وب سرور LiteSpeed و کرنل CloudLinux با ورژن PHP انتخابی ارائه شده و جهت سایت های حرفه ای و خاص با بازدید بالا است و از مزایای آن پرسرعت بودن آن می باشد که در بین هاست های خارجی در دسته محبوب ترین ها قرار دارد.


  هاست لینوکس نامحدود : این سرویس از هاست های لینوکس خارج از ایران می باشد که در کشور آلمان میزبانی می شوند که شامل دو پلن نامحدود در فضا  ، ترافیک و امکانات میشوند و تحت کنترل پنل Cpanel ارائه شده و این سرویس جهت سایت های بسیار بزرگ با بازدید بسیار بالا است و از مزایای آن عدم محدودیت و پرسرعت بودن آن است که مانند هاست پیشرفته بسیار پرطرفدار و محبوب می باشد.سرویس های هاست ایران پرداز IT


  هاست ایران با دایرکت ادمین 

 

  هاست دایرکت ادمین ایران : این سرویس از هاست های لینوکس ایران می باشد که در کشور عزیزمان ایران و در بهترین دیتاسنتر ها میزبانی می شوند که شامل پلن های 50 ، 100 ، 500 مگابایتی و همچنین پلن های نامحدود با کیفیت بسیار بالا در سخت افزار های به کارگرفته شده می شوند که تحت کنترل پنل دایرکت ادمین ارائه شده و این سرویس ها جهت استفاده سایت های کوچک تا بسیار بزرگ و حرفه ای با بازدید بسیار بالا است که توانسته تمامی نیاز های کاربران عزیزمان را برطرف نماید. این سرویس بر خلاف سرویس های هاست ایران شرکت های همکار با کیفیت بسیار بالا (در درجه اول ) و همچنین تعرفه بسیار پایین و مناسب ارائه می شود.


هاست سی پنل ایران : این سرویس بسیار محبوب ایرانی با کرنل کلادلینوکس و با امکانات بالا و مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری بسیار خوبی ارائه شده است که در بهترین دیتاسنتر ایران با بیشترین آپتایم و پایداری تحت کنترل پنل cPanel و وب سرور بسیار قدرتمند و پرسرعت LiteSpeed 8 Core و با درایوهای فول SSD می باشد.این سرویس نهایت سرعت ، امنیت و کیفیت را بصورت یکجا تحت قالب یک سرویس ایرانی به کاربران محترم تقدیم می کند.

سرویس هاست سی پنل ایران برای همه وب سایت های ایرانی مخصوصا فروشگاه های اینترنتی پیشنهاد می گردد.


  هاست دانلود ایران : این سرویس از هاست های لینوکس ایران می باشد که در کشور عزیزمان ایران و در بهترین دیتاسنتر ها میزبانی می شوند که شامل پلن های 10 گیگ ، 50 گیگ ، 200 گیگ و همچنین پلن های نامحدود با کیفیت بسیار بالا در سخت افزار های به کارگرفته شده می شوند که تحت کنترل پنل دایرکت آدمین ارائه شده و این سرویس ها جهت استفاده سایت های دانلود ، آپلود و نگهداری فایل کوچک و بزرگ با بازدید بسیار بالا است . این سرویس بر خلاف سرویس های هاست ایران شرکت های همکار با کیفیت بسیار بالا (در درجه اول ) و همچنین تعرفه بسیار پایین و مناسب ارائه می شود.  


هاست ویندوز 2012 : سرویس هاست ویندوز 2012 ایران پرداز IT یک سرویس ویژه برای  تمامی کامپوننت های زبان برنامه نویسی نظیر ASP ، ASP.NET و ...می باشد که علاوه بر آن ها از PHP نیز پشتیبانی می کند و میزبانی فوق العاده ای برای پرتال های شرکتی ، سازمانی و دولتی می باشد. هاست ویندوز ایران به دلیل میزبانی این سرویس بر روی دیتاسنترها ایرانی امنیت بسیار بالایی برای نهاد های دولتی و حساس بوده و پرداز IT نهایت کیفیت را در این سرویس تضمین می نماید.


درایو های پرسرعت SSD


طی سال های اخیر و پیشرفت تکنولوژی  درایوهای پرسرعت SSD توانسته اند جایگزین بسیار مطمئن و پرسرعتی برای هاردیسک های HDD قدیمی تر شوند. درایوهای SSD 8 برابر سریعتر از هاردهای معمولی عمل کرده و مانند هارد های HDD آسیب پذیر نیستند در نتیجه بسیار امن و مطمئن تر خواهند بود.

هاست های SSD به دلیل سرعت بسیار بالا دارای محبوبیت زیادی می باشند در نتیجه پرداز IT در سرویس های هاست ایران و خارج خود هاست های SSD با کیفیت بی نظیری ارائه کرده است. این سرویس ها هاست سی پنل ایران و هاست پیشرفته SSD می باشند که در صورت نیاز به یک هاست پرسرعت می توانید آن ها را انتخاب کنید.


 تمامی سرویس های میزبانی وب شرکت ویرا پرداز رایان پویا ( پرداز IT ) حسب مورد دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه بوده و دارای نماد الکترونیک دو ستاره از وزارت صنعت و معدن می باشد همچنین این پایگاه وب در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد به ثبت رسیده است.


 در پرداز IT سرویس های میزبانی وب ارائه شده دارای 7 روز گارانتی بازگشت وجه در صورت نارضایتی کاربران محترم می باشند.


 در صورت هرگونه سوال و یا مشاوره رایگان قبل از خرید میتوانید با شماره 33861078-031 در تمامی ساعات شبانه روز تماس حاصل فرمایید ، همچنین میتوانید به نشانی پست الکترونیکی ما sale@pardazit.net ایمیل ارسال نموده و یا از طریق بخش پشتیبانی فروش درخواست خود را ارسال نمایید. تیم پشتیبانی پرداز آی تی بصورت تمام وقت و در 24 ساعت شبانه روز در تمامی ایام سال در خدمت شماست.

*مانیتورینگ 24 ساعته تمامی سرور ها